Ndodh mrekullia: 73 vjçari shpëtohet për një fije floku nga fataliteti në bregdetin shqiptar

Një ngjarje që ka mundur fare lehtë të përfundoj me fatalitet, është parandaluar nga rojet bregdetare në Sarandë.

Siç raportojnë mediet lokale 73-vjeçari është transportuar në spital ku merr ndihmën mjekësore dhe gjendja e tij është jashtë rrezikut për jetën.