“Mes sheikut”, Ermali gati ta ndezë Amerikën

Ermal Fejzullahu ka nis turin e disa koncerteve në Amerikë.

Përveç fansave të shumtë atje, këngëtari kosovar ka gjetur edhe miq të biznesit dhe lobit shqiptar. Një nga ta është biznesmeni i shquar dhe lobisti Amarildo Çizmja i njohur si Sheik Amarildo.

Se Sheik Amarildo dhe Ermal Fejzullahu janë dosta të pandarë, tregon fakti se një pjesë të pushimeve verore e kanë kaluar në jahte luksoze.

Ermali së shpejti pritet ta lansojë hitin e ri në bashkëpunim me Yll Limanin./IOnline