Më në fund dalin pamjet nga ‘dasma’ e Big Mamës, ajo duket nusja me ‘IN’ e momentit!

Më në fund dalin pamjet nga ‘dasma’ e Big Mamës, ajo duket nusja me ‘IN’ e momentit!

Big Mama ëhstë këngëtarja e njohur shqiptare dhe gjithmonë bën veprime që bie në sy, duke kaluar në lajm.

Ajo me postimet e shumta në rrjete sociale, po zgjon kureshtje rreth jetës private.

Edhe pse ende nuk është e martuar, Big Mama kohëve të fundit ka publikuar disa foto të cilat i përshkrante si ‘nata e fundit e beqarisë’.

E kjo bëri që shumë njerëz të mendojnë se Bigu është martuar.Ndërsa sonte ajo publikuar video nga ‘dasma e saj.Në pamjet e publikuar ajo duket nusja më e mirë e momentit.