Ky është deputeti i LDK’së që i dha fund beqarisë

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Besian Mustafa ka kurorëzuar dashurinë.

Jo shumë kohë nga fejesa, ai dhe partnerja e tij Erolida Januzaj i kanë thënë po njëri-tjetrit.

Lajmin e kanë konfirmuar përmes fotografive të martesës të cilat i kanë ndarë me ndjekësit në rrjete sociale.