Kengëtarja Valëza Zogaj lanson projektin e radhës

Këngëtarja super e suksesshme Valëza Zogaj ka lansuar projektin e paralajmëruar ditë më parë.

Me një videoklip shumë të bukur dhe me zërin e ëmbël si duket këngëtarja ka garantuar suksesin e këtij hiti veror.

Për ata që akoma nuk e kanë dëgjuar, në linkun(videon) më poshtë gjeni super këngën nga Valëza.