“I çmende grekët me bukurinë tënde”, moderatorja shqiptare super “hot” me bikini

Moderatorja Alesia Bami prej disa ditë po shijon pushimet në Greqi, në vendin luksoz, Mykonos.

Alesia ka publikuar një fotografi në “Instagram” ku shfaqet me rroba banje blu, që i theksojnë mjaft bukur format trupore bombastike dhe mban veshur një palë shapka dhe një kapele në kokë.

E si gjithmonë kanë “shpërthyer” komplimentet për Bamin! “I çmende grekët andej me bukurinë tënde”, është një ndër komentet e fansave.