LATEST ARTICLES

Bashkë me burrin në pushime, Learta e zbulon se ku kanë shkuar

Learta Jakupi tani është një prej personazheve më të përfolura në media e në publikun shqiptar. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares...

Njomza e dërgon djalin te dajët, reagimi i Shyhretes do t’iu ‘shkrijë’

Shyhrete Behluli është këngëtarja më e pëlqyer e muzikës popullore. Këngët e saj dëgjohen e këndohen në pothuajse çdo dasmë a festë tjetër familjare, përcjell...

Kunata e saj feston ditëlindjen, Qëndresa ka një surprizë të bukur për të

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit. Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë...

Blero e ka marrë Tarën në shtëpi mbrëmë, shikoni çka bëjnë bashkë babë e...

Blero është këngëtari kosovar që u bë i njohur për publikun që në daljen e parë në skenë. Ai përveç me muzikën e tij komentohet...

Engji dhe Learta gatuajnë bashkë, kaq të zonjat janë ato

Learta Jakupi dhe Engjëllusha Salihu janë dy emra shumë të përfolur në publik e media rozë. Ato të dyja u bënë të njohura si reja...

Djali i tij sot feston ditëlindjen, Majk iu ‘emocionon’ me veprimin

Majk është reperi i njohur dhe shumë i pëlqyer shqiptar. Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore, përcjell ORAinfo. Majk...

Krejt ndryshe nga seriali, Mirani po ‘çmend’ turket me pamjen në realitet

Akin Akinozu po bëhet çdo ditë e më shumë një aktor tejet i pëlqyer. Ai që po e bën shumë të njohur është roli i...

Djali dhe reja i bëjnë surprizën më të bukur nga Amerika, shikoni reagimin e...

Familja e Remzie Osmanit po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat nga publikun shqiptar dhe mediat rozë. Para një muaji, ajo martoi djalin...

Ryva tregon se a po agjëron, këtë s’e keni pritur

Ryva Kajtazi hyn në mesin e këngëtareve më të pëlqyera kosovare.Përveç me këngët e saj ajo është tejet e përfolur edhe për jetën private...

Në një gjendje aspak të mirë, shikoni si ka dalë Neca sot në qytet

Neca Tërnava tani është një prej emave më të përfolur nga publiku shqiptar. Kunata e Leartës u bë tejet e njohur sidomos me paraqitjet e...