LATEST ARTICLES

Pajtesa ka dalë për iftar me të fejuarin, shikoni si është zbukuruar

Fiona Gllavica po vazhdon të jetë një prej aktoreve më të pëlqyera kosovare. Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër pasi u bë pjesë e serialit ‘Çka ka shpia’ me rolin...

Gresa u martua para një muaji, por me këtë veprim i ‘çuditi’ të gjithë

Gresa Behluli është këngëtarja që këtë kohë është tejet e përfolur.Para një muaji ajo i dha fund beqarisë me një dasmë që bëri bujë të madhe në publik e media rozë, përcjell ORAinfo. Pas martesës,...

Edona bëhet gati për të dalë me djalin, merr vëmendjen shtëpia e saj tejet...

Edona Llalloshi është një prej këngëtareve më të njohura të muzikës shqiptare. Ka një kohë të gjatë që ajo është pjesë e skenës dhe që nga atëherë solli për publikun vetëm hite të padiskutueshme, përcjell...

Majlinda dhe Majk takohen një ditë pas ditëlindjes së djalit, kjo është arsyeja

Reperi i mirënjohur, Majk po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.Përveç për muzikën e tij, ai është shumë i përfolur sidomos për jetën private, përcjell ORAinfo. Majk nga lidhja e shkurtër me Majlinda...

Fjolla ka dalë për iftar me motra, iu lë pa fjalë me pamjen

Fjolla Svirca po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun. Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Alban Mehmetit, por janë paraqitjet e saj plot stil ato që...

Në prag të iftarit, do të befasoheni çka po bëjnë Engji dhe Gresa

Engjëllusha dhe Gresa janë dy vajzat e Shyhrete Behlulit.Ato janë shumë të njohura për publikun dhe tejet të përfolura sidomos për paraqitjet e tyre, përcjell ORAinfo. Që të dyja janë tejet aktive në rrjete sociale...

Martohet ‘Faruk’, mori gruan 20 vite më të re se ai

Ozcan Deniz është një prej aktorëve më të pëlqyer të kinematografisë turke. Suksesi i tij vazhdoi edhe jashtë kufijve turk dhe në atë shqiptar po bëhet gjithnjë e më i njohur me rolin e ‘Farukut’...

Burri i bën dhuratë kaq të veçantë, shikoni reagimin e Gresës

Gresa Behluli është këngëtarja që po bëhet çdo ditë e më e përfolur në publik e medie rozë. Është dasma e saj madhështore ajo që bëri bujë dhe u komentua shumë, përcjell ORAinfo. Gresa pas...

S’e keni ditur, ky aktor tejet i njohur është burri i ‘Faziletes’

Nazan Kesal është një prej aktoreve më të njohura nga kinematografia turke. Suksesi i saj depërtoi edhe jashtë kufijve turk dhe në atë shqiptar u bë e njohur me rolin ‘Faziletes’ në serialin ‘Zonja Fazilet...

Ryva bëhet gati për të dalë, por befason me këtë veshje

Ryva Kajtazi hyn në mesin e këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Përveç me këngët e saj ajo është tejet e përfolur edhe për jetën private dhe për paraqitjet plot stil, përcjell ORAinfo. Ryva tani po e...