MOST POPULAR

Tregohet nëse do të garojë për kryetar të LDK’së

Deputeti i LDK’së Ramiz Kelmendi thotë të mos ketë menduar që t’i hyjë garës për të parin e kësaj partie.Duke folur në emisionin ‘DPT...

Tregohet nëse do të garojë për kryetar të LDK’së

Deputeti i LDK’së Ramiz Kelmendi thotë të mos ketë menduar që t’i hyjë garës për të parin e kësaj partie.Duke folur në emisionin ‘DPT...

Hashim Thaçi në vitin 1990 ka shprehur dëshirën për të punuar...

Ish shefi i protokollit dhe truproja i presidentit Ibrahim Rugova, Adnan Merovci, ka thënë se Hashim Thaçi kishte shprehur dëshirën për t’u bërë pjesë...

PEOPLE

LIFE

DESIGN

0FansLike
0FollowersFollow
22,124SubscribersSubscribe

LATEST VIDEOS

- Advertisement -

TECH POPULAR

TRAVEL

Kim Kardashian nuk është “normal”! Vesh fustan pa të brendshme (Foto)

Kim Kardashian është femra më e përfolur në mediet rozë.Para pak çastesh ajo ka postuar në rrjetin social ‘Instagram’ një fotografi ku shfaqet e...