Veseli: Kosova duhet të flasë me një zë, jo të merremi me vetveten

Kryeparlamentari Kadri Veseli ka ftuar në një takim Presidentin Hashim Thaçi, Kryeministrin Ramush Haradinaj, Ekipin Negociator, si dhe përfaqësuesit e grupeve parlamentare nga opozita,...

Zbulohet: Ditmir Bushati u largua pse doli kundër ndryshimit të kufijve të Kosovës

Ministri i Jashtëm i Shqipërisë, Ditmir Bushati është shkarkuar nga kryeministri Edi Rama, pasi q doli kundër ndryshimit të kufijve të Kosovës.  ka thënë Ish-ministri...

“Të ‘shtyp’ ai që të bën foto”, Enca nxehet keq me komentuesin, ja çka...

Enca ka nisur udhëtimin e ditëlindjes, dhe siç njofton nëpërmjet rrjeteve sociale ndodhet në Paris, ku e shoqëron motra e saj. Ditën e sotme...

Loredana e Mozzikut ia kalon Noizyt

Loredana Zefi ka vetëm pak kohë që ka hyrë në tregun muzikor gjerman dhe po ia del me sukses. Sot, ajo publikoi...

Veseli: Po vjen fundi i dramës së demarkacionit

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli, pas mbledhjes së sontme të Kryesisë tha se u mblodhën sonte për të zyrtarizuar grupin e ri...

Shala: Shfuqizimi i Gjykatës Speciale do ta kthente Kosovën para datës së Pavarësisë

Kujtim Shala nga Lidhja Demokratike e Kosovës ka komentuar iniciativën e disa deputetëve të Kuvendit të Kosovës për shfuqizimin e Gjykatës Speciale. “Nuk mund të...

PDK: Të hiqet dorë nga deklaratat për korrigjimin e kufijve dhe nga thirrjet për...

Partia Demokratike e Kosovës u ka bërë thirrje krerëve institucionalë dhe politikë që të heqin dorë nga qasja dhe protagonizmi i njëanshëm politik dhe...

Ish-presidenti serb Tadiç paralajmëron për shpërthimin e një konflikti të ri Kosovë-Serbi

Ish-presidenti i Serbisë, Boris Tadiç, thotë se nëse problemi i Kosovës do të zgjidhej në atë mënyrë që njëra palë do të fitonte gjithçka...

Ja se çka shikojnë meshkujt te femrat!

Nuk është sekret që çdo grua kërkon perfeksionin. Moda dhe produktet kozmetike e kanë ndihmuar shumë gjininë femërore që të arrijë perfeksionin për sa...
0FansLike
0FollowersFollow
22,124SubscribersSubscribe
- Advertisement -

Featured

Most Popular

Dafina Zeqiri bën tatuazhin më gjigant që kishim parë, por a...

Ajo është një ndër këngëtaret shqiptare më të fiksuara pas artit të tatuazheve. Në turpin e saj, Dafina Zeqiri ka disa tatuazhe por mesa...

Latest reviews

Bahtiri takohet me prindër, ka një kërkesë për grevën në arsim

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri ka reaguar sërish në lidhje me grevën në arsim. Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri nëpërmjet një statusi në rrjetin...

Gili flet për Taynan, befason me deklaratën e saj (Video)

Në kuadër të emisionit “Mirage” është edhe rubrika shumë e dashur për publikun, “Kë zgjedh”.Protagoniste e kësaj jave në “Kë zgjedh” ishte Gili, e...

Ministri i Haradinajt thotë se Telekomi po shkon drejt falimentimit

Telekomi i Kosovës është në prag të falimentimit. Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ka folur për situatën e vështirë në të cilën gjendet...

More News