Infinite Load Articles

Tregohet nëse do të garojë për kryetar të LDK’së

Deputeti i LDK’së Ramiz Kelmendi thotë të mos ketë menduar që t’i hyjë garës për të parin e kësaj partie.Duke folur në emisionin ‘DPT...

Hashim Thaçi në vitin 1990 ka shprehur dëshirën për të punuar...

Ish shefi i protokollit dhe truproja i presidentit Ibrahim Rugova, Adnan Merovci, ka thënë se Hashim Thaçi kishte shprehur dëshirën për t’u bërë pjesë...

Nis falsifikimi i certifikatës së veteranit

Pos mashtrimit me listat e veteranëve, ka nisur edhe një formë tjetër e keqpërdorimit me këtë status. Janë disa raste, të falsifikimit të certifikatës...

Jep dorëheqje Drejtori i Bordit të Telekomit(Shkrimi tij)

Fidel Krasniqi ka dhënë dorëheqje nga detyra e tij si drejtor i Bordit në Telekom. Ai kërkesën e tij të dërguar kryeministrit Haradinaj e...

Minatorët e Stantërgut blejnë burgia në vlerë rreth 80 mijë euro

Rreth 80 mijë euro do të shpenzohen nga buxheti i shtetit për të furnizuar Minierën e Stantërgut me disa burgia për shpime. Furnizimi me...

Haradinaj: Çështja e kufijve është temë e së kaluarës

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj, ka reaguar ndaj deklarimeve të ministrit të Jashtëm serb, Ivica Daçiq për ndërhyrje të mundshme në veri. Ai në...
- Advertisement -

MOST POPULAR

HOT NEWS