LATEST ARTICLES

Bashkë me burrin në pushime, Learta e zbulon se ku kanë...

Learta Jakupi tani është një prej personazheve më të përfolura në media e në publikun shqiptar. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares...

Njomza e dërgon djalin te dajët, reagimi i Shyhretes do t’iu...

Shyhrete Behluli është këngëtarja më e pëlqyer e muzikës popullore. Këngët e saj dëgjohen e këndohen në pothuajse çdo dasmë a festë tjetër familjare, përcjell...

Kunata e saj feston ditëlindjen, Qëndresa ka një surprizë të bukur...

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit. Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë...

Blero e ka marrë Tarën në shtëpi mbrëmë, shikoni çka bëjnë...

Blero është këngëtari kosovar që u bë i njohur për publikun që në daljen e parë në skenë. Ai përveç me muzikën e tij komentohet...

Engji dhe Learta gatuajnë bashkë, kaq të zonjat janë ato

Learta Jakupi dhe Engjëllusha Salihu janë dy emra shumë të përfolur në publik e media rozë. Ato të dyja u bënë të njohura si reja...

Djali i tij sot feston ditëlindjen, Majk iu ‘emocionon’ me veprimin

Majk është reperi i njohur dhe shumë i pëlqyer shqiptar. Ai është shumë i përfolur edhe për jetën private krahas asaj muzikore, përcjell ORAinfo. Majk...

Krejt ndryshe nga seriali, Mirani po ‘çmend’ turket me pamjen në...

Akin Akinozu po bëhet çdo ditë e më shumë një aktor tejet i pëlqyer. Ai që po e bën shumë të njohur është roli i...

Djali dhe reja i bëjnë surprizën më të bukur nga Amerika,...

Familja e Remzie Osmanit po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat nga publikun shqiptar dhe mediat rozë. Para një muaji, ajo martoi djalin...

Ryva tregon se a po agjëron, këtë s’e keni pritur

Ryva Kajtazi hyn në mesin e këngëtareve më të pëlqyera kosovare.Përveç me këngët e saj ajo është tejet e përfolur edhe për jetën private...

Në një gjendje aspak të mirë, shikoni si ka dalë Neca...

Neca Tërnava tani është një prej emave më të përfolur nga publiku shqiptar. Kunata e Leartës u bë tejet e njohur sidomos me paraqitjet e...