LATEST ARTICLES

Pajtesa ka dalë për iftar me të fejuarin, shikoni si është...

Fiona Gllavica po vazhdon të jetë një prej aktoreve më të pëlqyera kosovare. Ajo u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër pasi...

Gresa u martua para një muaji, por me këtë veprim i...

Gresa Behluli është këngëtarja që këtë kohë është tejet e përfolur.Para një muaji ajo i dha fund beqarisë me një dasmë që bëri bujë...

Edona bëhet gati për të dalë me djalin, merr vëmendjen shtëpia...

Edona Llalloshi është një prej këngëtareve më të njohura të muzikës shqiptare. Ka një kohë të gjatë që ajo është pjesë e skenës dhe që...

Majlinda dhe Majk takohen një ditë pas ditëlindjes së djalit, kjo...

Reperi i mirënjohur, Majk po vazhdon të jetë në qendër të medieve rozë.Përveç për muzikën e tij, ai është shumë i përfolur sidomos për...

Fjolla ka dalë për iftar me motra, iu lë pa fjalë...

Fjolla Svirca po vazhdon të jetë një emër shumë i njohur për publikun. Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Alban...

Në prag të iftarit, do të befasoheni çka po bëjnë Engji...

Engjëllusha dhe Gresa janë dy vajzat e Shyhrete Behlulit.Ato janë shumë të njohura për publikun dhe tejet të përfolura sidomos për paraqitjet e tyre,...

Martohet ‘Faruk’, mori gruan 20 vite më të re se ai

Ozcan Deniz është një prej aktorëve më të pëlqyer të kinematografisë turke. Suksesi i tij vazhdoi edhe jashtë kufijve turk dhe në atë shqiptar po...

Burri i bën dhuratë kaq të veçantë, shikoni reagimin e Gresës

Gresa Behluli është këngëtarja që po bëhet çdo ditë e më e përfolur në publik e medie rozë. Është dasma e saj madhështore ajo që...

S’e keni ditur, ky aktor tejet i njohur është burri i...

Nazan Kesal është një prej aktoreve më të njohura nga kinematografia turke. Suksesi i saj depërtoi edhe jashtë kufijve turk dhe në atë shqiptar u...

Ryva bëhet gati për të dalë, por befason me këtë veshje

Ryva Kajtazi hyn në mesin e këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Përveç me këngët e saj ajo është tejet e përfolur edhe për jetën private...