Françeska “harron” të vesh brekë, ja si mundohet ta fsheh…

Modelja superseksi Franceska Jasce, është mjaftë aktive në rrjete sociale.

Se fundi ajo ka publikuar në fotografi teksa shihet e veshur me një fustan të zi dhe e ulur në shkallë.

Mënyra e të pozuarit i beri fansat lëmsh.

Duke u njohur si moskokëçarëse, Franceska kishte vënë duart para në mënyrë që të mos i duket “zogu”, e kjo ndoshta se ka “harruar” të vesh të brendshme