Eni Koçi poston fotot me pamje mahnitëse nga malet e Kosovës

Eni ka publikuar imazhin joshës në Insatgram

Eni Koçi ka publikuar një fotografi në profilin e Instagramit ku u shfaq mjaft bukur duke pozuar e veshur me rroba palestre.

Këngëtarja ka theksuar linjat trupore në fotografi për të cilat punon mjaft shumë në palestër.

“Shume sakrifice dhe vuajtje per ti realizuar keto foto ne ate lartesi”, ka shkruar këngëtarja me humor për fotografinë, ku pranoi komente të shumta nga ndjekësit.

Eni Koçi së fundi ka shijuar pushimet në bregdetin shqiptar teksa edhe po sjell foto joshëse për fansat e saj.