Tuesday, August 3, 2021
Home Video dhe Kuriozitete

Video dhe Kuriozitete

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

Vendosi kamera në dhomë për të parë macet, por ajo që sheh në video...

Mësuesja Tisha McLeod jeton në një apartament me qira ku vendosi të vendoste kamera vëzhgimi në mënyrë që të mund të shihte se çfarë...

Nëna e frikëson fëmijën, ja çfarë ndodhë më pas

A nuk është kjo nëna më e keqe në histori? Gjithnjë thuhet se fëmijët nuk duhet frikësuar, për shkak të panikës që mund t’i shoqërojë...

Kengëtarja Valëza Zogaj lanson projektin e radhës

Këngëtarja super e suksesshme Valëza Zogaj ka lansuar projektin e paralajmëruar ditë më parë. Me një videoklip shumë të bukur dhe me zërin e ëmbël...

Horoskopi 10 ditor, nga 10 korrik deri më 20 korrik 2021 do të vlejë

12 shenjat e horoskopit shkurtimisht për 10 ditë e ardhshme! Dashi Dita e sotme mund të sjellë shumë ngutje për ju dhe parashikohen konflikte të mundshme...

Si ta zbuloni që jeni të varur nga telefoni celular? Mësoni çfarë duhet të...

Kjo varësi mund të ndikojë fort në produktivitetin e njeriut, funksionet e trurit, balancën mes jetës dhe punës, por edhe në jetën personale.Telefonat celularë...

Çifti ‘detyron’ të ftuarit t’i lajnë pjatat pas përfundimit të dasmës së tyre

Një dasmë supozohet të jetë rast i lumtur për të gjithë pjesmarrësit, por nganjëherë gjërat nuk shkojnë ashtu siç duhet, veçanërisht kur bëhet fjalë...

Njihuni me kosovaren që punon si shofere e autobusit në Zvicër në kategorinë D

Teuta që në moshë të re kishte shprehur dëshirën që të bëhej shofere. Por, vozitja për kategorinë D kishte një domethënie të veçantë, që...

Horoskopi ditor, 26 qershor 2021

DASHI Keni ende shumë gjëra për të bërë, sidomos në aspektin personal, prandaj gjëja më e mirë që duhet të bëni nesër, është të largoheni...

Arsyeja pse nuk u shit asnjë shtëpi në qytetin që jepte shtëpi për 1...

Në vitin 2019, qyteti sicilian i Cammarata bëri tituj në të gjithë botën me ofertën e tij të guximshme për banorët e rinj. Të...

Alienët rrëmbejnë një njeri? Shikoni momentin e mistershëm në këtë video

Gjuetarët e UFO-ve janë mahnitur pasi është publikuar një video e çuditshme ku shfaqet një burrë që rrëmbehet nga Toka nga një dritë. A...

Stay connected

74,554FansLike
- Advertisement -

Latest article

“I çmende grekët me bukurinë tënde”, moderatorja shqiptare super “hot” me bikini

0
Moderatorja Alesia Bami prej disa ditë po shijon pushimet në Greqi, në vendin luksoz, Mykonos. Alesia ka publikuar një fotografi në “Instagram” ku shfaqet me...

Ndryshimi drastik në dukje i Zanfina Ismailit

0
Zanfina nuk po njihet. Këngëtarja kosovare e cila ka kohë që nuk është aktive në skenë sot është shfaqur krejt ndryshe. Teksa është rregulluar te make...

Valbon Krasniqi tregon nëse do të ketë sërish mbyllje totale pas rritjes së rasteve...

0
Ditëve të fundit është vërejtur një rritje e lehtë e numrit të infektimeve më Covid19, ndërsa rreth 90 për qind e infektimeve janë me...