Monday, August 2, 2021
Home SHOWBIZ Page 3

SHOWBIZ

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi tregon për herë të parë se si...

0
Këngëtarja, Shkurte Gashi ishte e ftuar në rubrikën “5 data” në emisionin “Prive”, ku rrëfeu shumë detaje nga jeta e saj private. Këngëtarja tregoi për...

“Mami është rikthyer”, Rina me poza unike në kuzhinë

0
Mami është rikthyer. Ky është përshkrimi simpatik që Rina Balaj iu ka vënë fotografive të reja, shkruan lajmi.net. Rep artistja ka realizuar një set fotografik...

A e dinit se deputetja Matoshi ka një vajzë 21 vjeçare? – Sot i...

0
“Falëm që t’kom trajtu ma shumë si shoqe e motër se si bijë”, Adriana emocionon me urimin për vajzën. Adriana Matoshi ka emocionuar me...

Pse fansat e kritikuan Ledina Çelon për këto FOTO? – E fundit do ju...

0
Ledina Çelo nuk e di se ç’është plakja. E larguar mga skena për një kohë të gjatë, Ledina po rikthehet fuqishëm në vëmendjen e...

Këngëtari i njohur shqiptar dërgohet me urgjencë në spital

0
Këngëtari Aleksandër Gjoka ka braktisur skenën mbrëmjen e djeshme në një koncert në Berat pasi nuk është ndierë mirë teksa ka qenë duke kënduar. Gazetari...

“Ditën zemra i pikon gj’ak, natën ia kris këngës” – Qytetari e bën “hor“...

0
Mëngjesi i ditë së diel (25 korrik) ishte tragjík për disa kosovarë, pasi humbën j etë në një aksídent me autobus. Autobusi me targa kosovare...

Me lot dhe fëmijën në duar: Historia pas fotografisë më të trisht të Britney...

0
Një nga fotot më të publikuara nga koha kur princesha e pop-it po kalonte një periudhë shumë të vështirë është ajo ku Britney është...

Arta Nitaj: Nuk do të më pengonte nëse i dashuri vozit Golf 2

0
Modelja dhe aktorja Arta Nitaj ka folur për jetën e saj private dhe për preferencat e saj tek meshkujt. Në emisionin Natë Vere në T7,...

Arta Nitaj: Nuk do të më pengonte nëse i dashuri vozit Golf 2

0
odelja dhe aktorja Arta Nitaj ka folur për jetën e saj private dhe për preferencat e saj tek meshkujt. Në emisionin Natë Vere në T7,...

Ish e dashura e Butrint Imerit dëshpëron me linjat e trupit

0
Ish- e dashura e këngëtarit Butrint Imeri ka pozuar së fundi nga plazhi. Prezantuesja e njohur, Kiara Tito është shfaqur me bikini ku dhe duket se...

Stay connected

74,554FansLike
- Advertisement -

Latest article

“I çmende grekët me bukurinë tënde”, moderatorja shqiptare super “hot” me bikini

0
Moderatorja Alesia Bami prej disa ditë po shijon pushimet në Greqi, në vendin luksoz, Mykonos. Alesia ka publikuar një fotografi në “Instagram” ku shfaqet me...

Ndryshimi drastik në dukje i Zanfina Ismailit

0
Zanfina nuk po njihet. Këngëtarja kosovare e cila ka kohë që nuk është aktive në skenë sot është shfaqur krejt ndryshe. Teksa është rregulluar te make...

Valbon Krasniqi tregon nëse do të ketë sërish mbyllje totale pas rritjes së rasteve...

0
Ditëve të fundit është vërejtur një rritje e lehtë e numrit të infektimeve më Covid19, ndërsa rreth 90 për qind e infektimeve janë me...