Monday, August 2, 2021
Home SHOWBIZ Page 2

SHOWBIZ

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

A e keni parë ndonjëherë Loredanën pa Make-up dhe me maskë fytyre? Kështu duket...

0
Kënëtarja dhe reperja e njohur Loredana Zefi si duket nuk e ka ndërmend të ndalet. Ajo dita ditës është duke paralajmruar diçka të re për...

Pasi i zbuluan partnerin pa dëshirën e saj, Kejvina Kthella merr vendimin e papritur

0
Kejvina Kthella ka qenë këto ditë për pushime në Bodrum të Turqisë, që është përfshirë në një situatë shumë të vështirë. Papritur vendi u...

A mund t’i dalloni? Adelina Tahiri dhe motra e saj si dy pika uji!

0
Adelina Tahiri kohët e fundit është kryefjalë e mediave rozë, e kjo për shkak jetës luksoze që ajo bënë. Kohët e fundit Adelina vazhdimisht poston...

Siç nuk e keni parë ndonjëherë, Tayna pozon këmbë hapur

0
Njëra ndër reperet dhe kënëgëtaret më të spikatuara në vend, Tayna së fundmi është duke e tronditur rrjetin me disa foto që ka postuar...

Rrjeti u bë lëmsh! U tha se u zbulua i dashuri i Ana Kaurit...

0
Ditën e sotme faqja “vipat e bllokut” publikoi një fotografi ku shihej një çift në momente shumë të afërta. Mbishkrimi i fotografisë ku shkruhej Elton...

Ku po i dhemb Kides?

0
Këngëtarja e muzikës moderne, Orhidea Latifi, për publikun e njohur si Kida, së fundi është bërë hit me këngën me titull “Dale”. Kjo këngë erdhi...

Lola te Lia, “oh mama mia”

0
Lola po merr vëmendje. Bashkëshortja e politikanit kosovare Daut Haradinajt thuajse çdo ditë zë hapësirë në mediat rozë. Kjo jo rastësisht pasi që Lola me sharmin...

Me bikini të zeza, Arta Nitaj vë në plan të parë hiret e saja...

0
Publikimi i imazheve atraktive që nuk e lënë askënd indiferent, tashmë është diçka e rëndomtë për Arta Nitajn. Modelja, aktorja dhe moderatorja e bukur tërheq...

Melinda Ademi në koncert bën twerk para fëmijëve

0
Këngëtarja ka marrë vëmendje me një pjesëmarrje të saj në një koncert. Në një postim të publikuar nga faqja e njohur në Instagram, ‘vipat...

Tea Trifoni me të dashur të ri, publikohet fotografia

0
Ajo ka nisur lidhjen e re. Tea Trifoni, foli publikisht për djalin që i ka fituar zemrën. E ftuar në emisionin ‘E diell’, Tea tha...

Stay connected

74,554FansLike
- Advertisement -

Latest article

“I çmende grekët me bukurinë tënde”, moderatorja shqiptare super “hot” me bikini

0
Moderatorja Alesia Bami prej disa ditë po shijon pushimet në Greqi, në vendin luksoz, Mykonos. Alesia ka publikuar një fotografi në “Instagram” ku shfaqet me...

Ndryshimi drastik në dukje i Zanfina Ismailit

0
Zanfina nuk po njihet. Këngëtarja kosovare e cila ka kohë që nuk është aktive në skenë sot është shfaqur krejt ndryshe. Teksa është rregulluar te make...

Valbon Krasniqi tregon nëse do të ketë sërish mbyllje totale pas rritjes së rasteve...

0
Ditëve të fundit është vërejtur një rritje e lehtë e numrit të infektimeve më Covid19, ndërsa rreth 90 për qind e infektimeve janë me...