Thursday, September 23, 2021
Home SHOWBIZ

SHOWBIZ

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

Françeska “harron” të vesh brekë, ja si mundohet ta fsheh…

0
Modelja superseksi Franceska Jasce, është mjaftë aktive në rrjete sociale. Se fundi ajo ka publikuar në fotografi teksa shihet e veshur me një fustan të...

Engji niset për dasmë, fustani i saj i gjatë mori tërë vëmendjen

0
Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. U bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit dhe tani si...

Nuset shqiptare stolisen me ari deri në 50 mijë euro !!

0
Për tu martuar duhet të menduar 2 herë në qytetin e Kërçovës. Nëse nuk je i aftë nusen ta stolisish me ari mbi 50...

Ekskluzive: Reperi kosovar i martuar që sa vite, e ka mbajtur të fshehtë nga...

0
Këtë verë duket që po e shfrytëzojnë mire artistët tanë me koncertet e tyre nëpër vend dhe rajon. Gazetare: Aurora Amerllahu Pasi pandemia detyroi ata...

Medën dhe Lulën nuk do ta njihni me këtë pamje, ja sa kanë ndryshuar

0
Meda dhe Lulja me pamje krejt tjetër kur ishin të rinj. Meda dhe Lulja janë çift shembull për të tjerët. Dyshja me momente të shumta për...

E Bukur Si Drita/ Motra E Beartit Feston Ditëlindjen Sot, Ja Urimi Që I...

0
Mund te themi se ish konkurenti bukurosh i Perputhen, Beart Rexhepi, ka nje pamje “te eg er”, por qe me kalimin e kohes, me...

Arta Nitaj pozon e shtrirë teksa tregon trupin e rrezitur

0
Arta Nitaj ka ekspozuar sërish linjat trupore. Modelja me prejardhje nga Peja njihet për pozat provokuese që ndan shpesh për ndjekësit e saj në...

Ja si duket Shyhretja kur është duke u relaksuar në bazen

0
Shyhrete Behluli njihet si ndër femrat më të dalluara në mediat rozë. Pasi që ka një përkushtim të madh tek vetja, ajo në shumë aspekte...

Zaimina Vasjari ndan imazhe provokuese në bikini

0
Këngëtarja njihet për fizikun e saj perfekt. Dhe, Zaimina Vasjari edhe pse është larguar nga muzika ajo po qëndron aktive me postime në rrjete sociale. Sapo...

Atdheu tregon nëse ka bërë seks me Antonelën

0
Emisionin e sotëm konkurrentë të Përputhen u janë përgjigjur pyetjeve të publikut. Pyetja më ngacmuese i ishte drejtuar Atdheut: A ke bërë seks me Antonelën? Sapo...

Stay connected

74,554FansLike
- Advertisement -

Latest article

Amerika i reagon ashpër Kurtit: Ja si e quan Kurtin

0
Ambasada amerikane në Kosovë ka reaguar pas aksionit në veri të Kosovës për vendosjen e reciprocitetit për targat e automjeteve që vijnë nga Serbia...

Tragjedi e rëndë, shuhet një familje e tërë

0
Numri i viktimave nga shpërthimi i bombolës mëngjesin e 4 korrikut në Velipojë ka shkuar në 4, pasi djali i vogël i familjes mbylli...

Ambasadori i Gjermanisë ka disa pyetje dhe një thirrje për kosovarët

0
Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Joern Rohde, i është bashkuar fushatës së Ministrisë së Shëndetësisë për vaksinim kundër COVID-19, raporton Express. Kjo është bërë e...