Tuesday, August 3, 2021
Home SHOWBIZ

SHOWBIZ

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

Kaltrina niset për punë me grim të rëndë, kaq bukur po duket

0
Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë. Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante,...

Konkurrentet e “Për’puthen” rra*hen mes veti

0
Ditëve të fundit kanë vazhduar hyrjet e reja në “Për’puthen”, konkurrenti i ri Doriani që në hyrje të emisionit i tha Ledianës dhe Antonelës...

Çka i ndodhi syrit të Loredanes?

0
Ditë jo edhe e mirë për Loredana Zefin. Reperja ka nisur ditën ditën paksa e sëmurë. Ajo tregoi për fansat e saj problemin që ka hasur...

“Ti qe më perkrahe aq shumë”, Edona Llalloshi me dedikim emocionues për vdekjen e...

0
Pas lajmit për vdekjen e artistit të madh shqiptar Rasim Thaçi Cimës kanë reaguar shumë artistë shqiptar. Humoristi shqiptar Rasim Thaçi apo i njohur për...

“Dashnia e re” e Vjollca Haxhiut

0
Vjollca Haxhiu vjen me “Dashninë e re”. Vjollca Haxhiu ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor. Këngëtarja e njohur erdhi me projektin e titulluar...

E tepron: Don Xhoni realizon spotin me sharje dhe skena dhune në oborrin e...

0
Reperi i ri, Xhonatan Isufi i njohur me nofkën “Don Xhoni”, gjatë ditës së djeshme ka publikuar projektin e ri muzikor të titulluar “Maffia”.   Videoklipi...

Nuk e keni ditur, Kjo eshte vajza superse*si e Nysret Muqiqit

0
Enea Muçiqi nuk ka qenë deri vonë emër shumë i përfolur në media. Zakonisht bujë me secilin postim kanë bërë Albatriti dhe Biona dy fëmijët...

Çfarë Po Ndodh? Antonela Dhe Fationi Kapen ‘Mat’ duke (Pamje)

0
Jo rrallehere konkurrentet e Perputhen jane kapur se bashku jashte emisionit. Por ndonjehere behen bashke disa cifte qe ngaterrojne komplet rrjedhen e ngjarjeve. Se fundmi...

Ndryshim drastik i Teas në pamje pas ndarjes nga Bearti

0
Tea Trifoni nuk po e përjeton rëndë periudhën e ndarjes nga Bearti. Ajo po vazhdon të shfaqet mjaftë e lumtur krahë personave të dashur. Mbase...

Në Kuvend i çmend të gjithë, por Duda e bën këtë veprim në kohën...

0
Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga komunitetet joshumicë, Duda Balje, në një intervistë ka folur edhe për muajin e shenjtë të Ramazanit. Ajo ka bërë...

Stay connected

74,554FansLike
- Advertisement -

Latest article

“I çmende grekët me bukurinë tënde”, moderatorja shqiptare super “hot” me bikini

0
Moderatorja Alesia Bami prej disa ditë po shijon pushimet në Greqi, në vendin luksoz, Mykonos. Alesia ka publikuar një fotografi në “Instagram” ku shfaqet me...

Ndryshimi drastik në dukje i Zanfina Ismailit

0
Zanfina nuk po njihet. Këngëtarja kosovare e cila ka kohë që nuk është aktive në skenë sot është shfaqur krejt ndryshe. Teksa është rregulluar te make...

Valbon Krasniqi tregon nëse do të ketë sërish mbyllje totale pas rritjes së rasteve...

0
Ditëve të fundit është vërejtur një rritje e lehtë e numrit të infektimeve më Covid19, ndërsa rreth 90 për qind e infektimeve janë me...