Thursday, September 23, 2021
Home SHOWBIZ

SHOWBIZ

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

“Ik bëj hundën se e ke skandal”, sherri i patreguar mes vajzave të Përputhen

0
Ada ishte në qendër të vëmendjes puntatën e sotme në Përputhen për shkak të zënkave që pati pothuajse gjatë gjithë kohës me Mikelën në...

Eni Koçi poston fotot me pamje mahnitëse nga malet e Kosovës

0
Eni ka publikuar imazhin joshës në Insatgram Eni Koçi ka publikuar një fotografi në profilin e Instagramit ku u shfaq mjaft bukur duke pozuar e...

Ky është deputeti i LDK’së që i dha fund beqarisë

0
Deputeti i Kuvendit të Kosovës Besian Mustafa ka kurorëzuar dashurinë. Jo shumë kohë nga fejesa, ai dhe partnerja e tij Erolida Januzaj i kanë thënë...

Bora Zemani thyen heshtjen, tregon nëse është në lidhje me Atdhe Xheravinën

0
Pas ndarjes nga Donald Veshaj, Bora Zemani është përfolur për një lidhje dashurie me ish-konkurrentin e Përputhen, Atdhe Xharavinën. Mirëpo, si qëndron e vërteta e...

Shtëpi Për Kokë Të Shtëpisë/ Kjo Është Vila Madhështore Ku Jeton Poni: Ja Si...

0
Poni eshte nder kengetaret me te dashura per publikun. Kur vjen puna tek karriera, ftesat per te marre pjese ne organizime jane te shpeshta. Kengetarja...

Mevlani pendohet qe ka zgjedhur Ledjanen /Ja deklarata qe ka bere ai ne prani...

0
Mevlan Shaba eshte djaloshi  i cili mori nje fame teper te madhe nga pjesemarrja e tij ne “Perputhen”.Ai ishte nje nga djemte me te...

Mevlani sqaron njëherë e mirë “bòrxhin” që i detyrohet Shqipes si dhe situatën në...

0
Mevlan Shaba, këngëtari i cili famën e mori falë përfshirjes në programin e dashurisë “Për’Puthen”, i ftuar në puntatën e parë të “Glamour Zone”...

Ledjana apo Antonela? Mevlani bën deklaratën që s’e ka pritur askush

0
Mevlani i ftuar në ‘Glamour Zone’ ka bërë një deklaratë shokuese duke u shprehur se Ledjanën nuk e ka dashur kurrë, ndryshe nga sa...

Trejsi Sejdini mendjen ua merr… në plazhin grek duket se po bën qejf!

0
Modelja shqiptare ka zgjedhur bregdetin grek për pushime derisa sot ka postuar disa fotografi në bikini. Trejsi përherë është lavduar për linjat e perfeksionuara trupore. Trejsi...

Mevlani hedh poshtë Ledianën: Nuk e kam dashur kurrë

0
Një nga çiftet më të përfolura të show bizit shqiptar kanë qenë Lediana dhe Mevlani. Është thënë shpesh në media që ndjenjat e tyre...

Stay connected

74,554FansLike
- Advertisement -

Latest article

Amerika i reagon ashpër Kurtit: Ja si e quan Kurtin

0
Ambasada amerikane në Kosovë ka reaguar pas aksionit në veri të Kosovës për vendosjen e reciprocitetit për targat e automjeteve që vijnë nga Serbia...

Tragjedi e rëndë, shuhet një familje e tërë

0
Numri i viktimave nga shpërthimi i bombolës mëngjesin e 4 korrikut në Velipojë ka shkuar në 4, pasi djali i vogël i familjes mbylli...

Ambasadori i Gjermanisë ka disa pyetje dhe një thirrje për kosovarët

0
Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Joern Rohde, i është bashkuar fushatës së Ministrisë së Shëndetësisë për vaksinim kundër COVID-19, raporton Express. Kjo është bërë e...