Wednesday, September 22, 2021
Home Photography

Photography

From festivals in Florida to touring Dracula’s digs in Romania, we round up the best destinations to visit this October. As summer abandons Europe again this October, eke out the last of the rays and raves in Ibiza, where nightclubs will be going out with a bang for the winter break. When the party finally stops head to the island’s north.

Kush e zbukuroi kaq shume Lumën e Hashim Thaçit? Duket si 20 vjeçe

0
Lumnije Thaçi e njohur si gruaja e Hashim Thaçit duket shume e bukur koheve te fundit. Ajo ndoshta edhe k kryer ndonje intervenim por ndoshta...

Genta Ismajli shtatzënë? Fotoja që po ngjall dyshime të mëdha

0
Këngëtarja nga Gjilani, Genta Ismajli, prej muajsh përflitet se është shtatzënë me fëmijën e parë. Artistja shqiptare thuhej se është në pritje të një fëmije...

Arta Nitaj nuk e kursen gjuhën ndaj Xhevdet Pozharit: Kafshë, s’di qysh t’ka marr...

0
Pas rastit të 18 vjeçares nga Ferizaj, reagimet qenë të shumta, por ai që ngjalli debat ishte reagimi i analistit, Xhevdet Pozhari. Ky i fundit...

Dy usht aret e FSK-së bëjnë shqiponjën: po bëjnë namin “BRITANEZËT” po çmenden pas...

0
Dy usht aret e FSK-së bëjnë shqiponjën: po bëjnë namin “BRITANEZËT” po çmenden pas tyre Forca e Sigurisë së Kosovës në radhët e saj numëron...

Nxehen Zhutat: Këngëtari thyen sharkinë duke kënduar “Jemi ushtarë të Hashim Thaçit”

0
 Grupi i këngëve folklorike “Zhutat” njihen për performancat e tyre spektakolare dhe kësaj radhe kanë dhuruar një të tillë. Gjatë një ahengu të organizuar diku,...

A e njihni politikanin në këtë imazh?

0
Kohët e fundit është bërë një trend qe të publikohen fotografitë e vjetra. Artistë e madje edhe politikanë po ndajnë fotografi të cilat janë bërë...

Valon Syla kapet mat me një Red Bull

0
Gazetari Valon Syla ka publikuar një fotografi në facebook, ku shihet duke pirë pije Red Bull. Syla njihet për qëndrimet e tij rreth diasporës ku thotë...

Hoxhaj me dedikim special për ditëlindjen e bashkëshortes: Jeta me ty është fat i...

0
Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Enver Hoxhaj ka uruar bashkëshorten e tij, profesoreshën universitare Remzije Shahini-Hoxhaj me rastin e ditëlindjes së saj. Ndryshe,...

Morena Taraku mahnitëse në pozat e reja ndërsa vë në fokus figurën trupore

0
Morena Taraku, vazhdon të jetë njëra ndër më të përfolura në rrjetet sociale e faqet rozë.   Bukuroshja, e cila tashmë ka mbledhur 1.3 milion njerëz...

Morena dhe konkurrenti i Përputhen së bashku në Stamboll, çfarë po ndodh mes tyre?

0
Atdhe Xheravina ka marrë rrugë drejt Turqisë, i shoqëruar nga nëna dhe vëllau i tij. Por nuk do ta besoni kush e priti atje djaloshin...

Stay connected

74,554FansLike
- Advertisement -

Latest article

Mashtrimi në Instagram/ Tayna ndryshe nga jeta e përditshme (FOTO)

0
Emra të shumtë të estradës janë të njohur për operacionet e ndryshme plastike dhe kjo shihet në momentin kur disa prej këngëtarëve tona nuk...

Vendimi drastik në Gjermani, të infektuarit e pavaksinuar nuk paguhen gjatë karantinës

0
Gjermania ka marrë një vendim në bazë të të cilit ata që nuk janë vaksinuar ndaj COVID-19 dhe infektohen nuk do të përfitojnë kompensim...

“Dhoma e ferrit”/ Pamjet e vendit ku Babis vrau 20-vjeçaren dhe inskenoi grabitje nga...

0
Fotografitë në dhomën ku u vra 20-vjeçarja Caroline në Glyka Nera të Greqisë janë publikuar nga mediumet greke. Pamjet, të cilat përfshihen në dosjen e...