Home Lifestyle

Lifestyle

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Djali dhe reja i bëjnë surprizën më të bukur nga Amerika, shikoni reagimin e...

Familja e Remzie Osmanit po vazhdon të jetë një ndër më të përfolurat nga publikun shqiptar dhe mediat rozë. Para një muaji, ajo martoi djalin...

Ryva tregon se a po agjëron, këtë s’e keni pritur

Ryva Kajtazi hyn në mesin e këngëtareve më të pëlqyera kosovare.Përveç me këngët e saj ajo është tejet e përfolur edhe për jetën private...

Në një gjendje aspak të mirë, shikoni si ka dalë Neca sot në qytet

Neca Tërnava tani është një prej emave më të përfolur nga publiku shqiptar. Kunata e Leartës u bë tejet e njohur sidomos me paraqitjet e...

Për ditëlindjen e Roanit, Majlinda publikon foton më të ëmbël të tij me Majkun

Majlinda Zeka është një personazh shumë i përfolur në media e në publikun rozë. Ishte lidhja me reperin e njohur, Majk ajo që e bëri...

Qëndresa ka shkuar te familja e Labit sot, shikoni çka bën me nusen e...

Qëndresa Bajrami u bë e njohur në publik si bashkëshortja e moderatorit të njohur, Labinot Gashit. Ajo dhe Labi tani janë të martuar dhe kanë...

Adelina ka dalë bashkë me burrin e djalin sot, por ka diçka që i...

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri po vazhdon të jëtë një ndër më të përfolurat nga publiku. Është jeta e saj tejet luksoze krahas asaj...

Urimi emocional i Majk për ditëlindjen e dytë të djalit: Ti je gjaku im

Reperi dhe këngëtari i njohur Majk, ka uruar djali e tij për ditëlindje.Roan sot mbush 2 vite, ndërsa nuk ka munguar as urimi emocional...

Jonida Maliqi në lidhje me aktorin shqiptar? Shenjat që sërish ngjallën dyshime

Po flitet për një lidhje të mundshme mes Jonida Maliqit dhe aktorit të njohur shqiptar.Dy vite pas divorcit nga partneri, prej 17 vitesh lidhjeje,...

Nuk pritej nga Noizy, ja çfarë u bëri fansave në Zvicër

Noizy i ka zhgënjyer fansat e tij në Zvicër.Ishte e paraparë që reperi Noizy mbrëmë të performonte në Lausanne të Zvicrës së bashku me...

A doni të zbuloni mesazhin tuaj të veçantë shpirtëror? Zgjidhni një imazh dhe lexoni...

Ndikimi energjetik i universit ndihet vazhdimisht, sidomos nëse jeni më të ndjeshëm se të tjerët. Prandaj, nganjëherë është e dobishme të marrësh udhëzime shpirtërore....
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ