Thursday, December 2, 2021

Skandaloze, Ramabaja flet me zë të vogël: Xhavit Haliti është i mirë me e...

0
Sadri Rambaja është dëgjuar në debatin e T7 duke thënë për deputetin e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Xhavit Haliti, se është i mirë...

Kurti shfuqizon dy vendime të rëndësishme të qeverive të kaluara

0
Kryeministri Albin Kurti, përmes një shkrimi në rrjetin e tij social Facebook ka treguar se gjatë mbledhjes së djeshme të qeverisë kanë shfuqizuar dy...

Dha dorëheqje nga posti i komandantit të FSK-së, Rrahman Rama tash e tutje do...

0
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka bërë të ditur se ish-komandanti i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Rrahman Rama, do ta përfaqësojë Kosovën në...

“Ju ia kthyet tumorin Adianës, të gjithë ju që vollët vrer për vendimet e...

0
Lajmi se aktores dhe deputetes, Adriana Matoshi i është rikthyer tumori në kokë i ka tronditur të gjithë. Blogerja dhe nutricionistja Diola Dosti, përmes një...

SHOKUESE! Tre të vrarë, gjashtë të plagosur në një shkollë

0
Tre persona u vranë dhe gjashtë të tjerë u plagosën të martën nga të shtënat në një shkollë të mesme në Miçigan, thanë autoritetet. I...

E papritur, ky është shqiptari që është vaksinuar 4 herë kundër Covidit

0
Altin Hazizaj zbuloi në “Debat” nga Alba Alishani, në A2 CNN, se është nga të paktët shqiptarë që ka marrë 4 doza vaksine: dy...

Vendim i rendesishem nga Qeveria

0
Qeveria e Kosovës në mbledhjen e mbajtur këtë të marte ka miratuar masa të reja kundër parandalimit dhe përhapjes së pandemisë COVID-19. Disa prej masave...

INTERESANTE ! Valon Syla: A po e bën Albini këtë për familjen Jashari apo...

0
Sot në emisionin ‘Pressing’ në T7 po diskutohet për emërimin e Bashkim Jasharit si komandant i Forcave të Sigurisë së Kosovës(FSK). Derisa, profesori Blerim Latifi...

Qeveria Kurti me një vendim të rëndësishëm

0
Qeveria e Republikës së Kosovës sot ka mbajtur mbledhje elektronike, në të cilën ndër të tjera ka miratuar katër projektligje dhe masat e rejat...

VENDIMI I FUNDIT: Lirimi i Thaçit, ja çka ndodhi

0
Gjykata Speciale ka refuzuar garancinë e Policisë së Kosovë për lirimin me kusht ndaj presidentit Hashim Thaçi, i cili po mbahet në Hagë. Një nga...

Stay connected

74,554FansLike
- Advertisement -

Latest article

Vdes tragjikisht një person

0
I lënduari në aksidentin që ndodhi më 18 nëntor, në rrugën Shtime – Suharekë, në fshatin Carralevë, ka vdekur dje. Viktima fillimisht ishte dërguar në...

Kurti shfuqizon dy vendime të rëndësishme të qeverive të kaluara

0
Kryeministri Albin Kurti, përmes një shkrimi në rrjetin e tij social Facebook ka treguar se gjatë mbledhjes së djeshme të qeverisë kanë shfuqizuar dy...

Skandaloze, Ramabaja flet me zë të vogël: Xhavit Haliti është i mirë me e...

0
Sadri Rambaja është dëgjuar në debatin e T7 duke thënë për deputetin e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Xhavit Haliti, se është i mirë...