Ronaldon e lëshuan “nervat”, ja çfarë i tha Florenzit në përplasje

Cristiano Ronaldo e kanë lëshuar nervat mbrëmë.Jo më kot ishte një nga lojtarët më të nervozuar të Juventusit në sfidën e fundit që “Zonja...

Ky është qyteti më i shtrenjtë për të jetuar

Gjeneva është qyteti më i shtrenjtë për familjet që jetojnë aty. Këto janë të dhëna zyrtare, të cilat konfirmohen edhe nga një studim i...

Tronditet bota e boksit: Ndërroi jetë boksieri në ring

Një ish-sportist i World Championship Wrestling (WCW) ka ndërruar jetë në një event të zhvilluar në Camden, në veri të Londrës. Cesar Gonzalez, 51 vjeç,...

Tifozët serb të Liverpoolit në Beograd brohoritën emrin e Shaqirit, i...

Liverpooli ka tifozë në mbarë botën dhe ka një bazë të madhe tifozësh në Serbi, shkruan Zëri.info.Tifozët serb u mblodhën në një kafene në...

Aksidenti tragjik, ndërron jetë aktori i njohur i serialit “Jetë e...

Ka vdekur në moshën 79 vjeçare, aktori i njohur turk, Ferdi Merter Aktori turk i cili njihej për rolet e tij të shumta në...

Shqiptari gjunjëzon polakun, fiton titullin e botës

Boksieri shqiptar, Jurgen Uldedaj është kampioni më i ri i Botës në disiplinën junior të WBC. 21 vjeçari mposhti me pikë polakun, Krzysztof Twardowski...

111 vjeçarja që për herë të 104 agjëron Ramazanin

Fata Husiç nga Mostari i Bosnjë e Hercegovinës, e cila që nga mosha 7-vjeçare rregullisht ndjek dhe praktikon obligimet fetare muslimane, është një shembull...

Tottenhami mposht Ajaxin, kalon në finale

Tashmë ka përfunduar ndeshja mes skuadrës së Ajaxit dhe asaj të Tottenhamit.Liga e Kampionëve ka dhuruar një tjetër natë të ‘çmendur’ futbolli, me Tottenham...

Pas fitores së mbrëmshme nga Barcelona, Shaqiri vjen me një deklaratë...

Mbrëmë skuadra e Liverpoolit shënoi fitore ndaj Barcelonës me rezultat 4 :0.Xherdan Shaqiri synon ta arrijë lavdinë në Ligën e Kampionëve për herë të...

Ylli i Ajaxit po agjëronte, bën iftar në fushë, në përballjen...

Shumë yje të futbollit janë duke e agjëruar Ramazanin. Në mesin e shumë prej tyre janë edhe dyshja e Ajax, Noussair Mazraoui dhe Hakim...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ