Home Ballina

Ballina

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Ky është ish-ushtari i UÇK-së, i cili aplikoi mbi 100 herë...

Ishte ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Conell, i cili tha hapur të hënën se Kuvendi dhe Qeveria si dy institucionet udhëheqëse...

Zeka: Ato që i ka thënë Ambasadori Britanez në takim edhe...

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Nismës, Milaim Zeka në një postim në rrjetin social Facebook, ka thënë se tema rreth punësimeve...

Polici i dyshuar nga Suhareka, kishte edhe aktakuza të tjera

Polici nga Suhareka, Shefki Spahiu mëngjesin e së dielës derisa përpiqej të kryente një grabitje në një kazino të këtij qyteti, qëlloi me armë...

Punësimet në Telekom nuk ndalen, kësaj radhe ja kush “rehatohet” në...

Deputetët dhe zyrtarët e AAK-së e kanë mbushur Telekomin e Kosovës me të punësuar me familjarët e tyre. Deputeti Muharrem Nitaj ka të punësuar djalin...

Këto janë disa nga arsyet pse duhet ngrënë më shumë vezë

Edhe ushqimi shpesh është një modë. Nëse më parë vezët ishin të demonizuara, tani shihen si shpëtim. Kjo sepse kolesteroli i tyre është i...

Veseli porosit klasën politike që ta ndalin punësimin me të njohshëm

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka thënë se politika ka humbur besimin e qytetarëve dhe si rrjedhojë e kësaj qytetarët po largohen...

Ka ndërruar jetë aktori i njohur

Ka ndërruar jetë aktori i njohur Richard Erdman. Aktori Richard Erdman, i njohur për audiencën bashkëkohore si Leonard për filmin “Community”, i cili gjithashtu kishte...

Luljeta ja huq fort kësaj radhe me veshjen

Luljeta Përgjeqaj është gruaja e këngëtarit të njohur, Medës.Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Lulja ka një numër të madh...

Daçiq ankohet për mosreagim të ambasadave për protestat

Demonstratat e dhunshme të një pjese të opozitës në dy ditët e fundit nga Beogradi dërguan një pamje të shëmtuar, duke i shkaktuar dëme...

Vuçiq: Ndarja e Kosovës është një zgjidhje e mundshme

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, në tv pink ka thënë se ndarja e Kosovës është një zgjidhje e mundshme. Ai ka shtuar se Serbia...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ