Home Ballina

Ballina

On each category you can set a Category template style, a Top post style (grids) and a module type for article listing. Also each top post style (grids) have 5 different look style. You can mix them to create a beautiful and unique category page.

Fakte interesante për trupin e meshkujve

Shkencëtarët nga vende të ndryshme të botës vazhdojnë të hulumtojnë dallimin mes burrave dhe grave dhe në këtë mënyrë ata deshifrojnë sekrete të reja...

Rugova: Mbahu Kosovë, edhe në politikë ka moral!

Deputeti i LDK-së Naser Rugova, ka thënë se edhe në politikë ka ndërgjegjie morale duke iu referuar rastit të fundit që ndodhi në Austri,...

Historia rrëqethëse e familjes së Adnan Januzaj

Futbollisti shqiptar që përfaqëson Kombëtaren e Belgjikës, Adnan Januzaj ka zhvilluar një sezon për tu harruar.Januzaj në këtë sezon për Real Sociedad ka bërë...

Policia shqipton mbi 900 tiketa trafiku në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës ka shqiptuar 912 tiketa trafiku në 24 orët e fundit për vozitësit që nuk i kanë respektuar rregullat e komunikacionit. Stacionet policore...

Emocionuese se çfarë ka shkruar ky bashkëluftëtarë i Agim Ramadanit

Bashkëluftëtari i heroit Agim Ramadani, Hafir Hoxha, përmes një postimi në Facebook ka kujtuar komandant Ramadanin, duke thënë se i dukej që po e...

Opozita kërkon secilën votë për ta çuar Haradinajn në shtëpi

Secili deputet pa e ndarë gjininë dhe etninë, që e përkrah mocionin e mosbesimit për rrëzimin e Qeverisë – derën e ka çelë –...

Ja ku po kalon fundjavën presidenti Thaçi

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi fundjavave zgjedh të shëtisë në natyrë. Sot ai ka zgjedhur Parkun Gërmia për të shëtitur. E bashkë me të ka...

Kush është Met Elshani, personi që u plagos dy ditë më...

Met Elshani u plagos nga disa persona dy ditë më parë në Prishtinë.Met Elshani, i cili u plagos dy ditë më parë në lagjen...

LDK i përgjigjet Dardan Molliqajt pas kërkesës për një koalicion të...

Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Dardan Molliqaj, ka thënë se formula për rrëzimin e qeverisë aktuale dhe ndërtimin e qeverisë së ardhshme është LDK-PSD. “Për...

16 vjeҫarja nga Peja shkon në spital për të lindur, e...

Lindjet e hershme po bëhet mjaftë të shpeshta në vendin tonë.Policia ka prangosur një person i cili ka bashkëjetuar me një të mitur. Vajza nën...
- Advertisement -

LATEST NEWS

MUST READ