Befason Arian Çani: “Mos hajdeni në Shqipëri për pushime, shkoni në Greqi”

created by Polish

Moderatori i njohur Shqiptar, Arian Çani u cili moderon emisionin “Zonë e Lirë” në TvKlan ka komentuar ngjarjen e djeshme që ndodhi në Velipojë.

Ai u ka bërë thirje të gjithëve që pushimet ti kalojnë në Greqi dhe jo në Shqipëri pasi sipas tij jeta këtu vlen zero.

Ju do thoni “Arjan këtu nuk e bëjnë se vapë e madhe”. Jo, jo. Këtu nuk e bëjnë edhe po të ishte dimër. Do të thotë jeta në Shqipëri ka vlerën zero. Kjo nuk do të thotë që jeta nuk vazhdon. Vazhdon. Vazhdon edhe në Shqipëri ku jeta e ka vlerën zero. Derisa të bëhemi zero të gjithë”.