Këngëtari kosovar që e mbajti të fshehur që ka vajzë (Video)

Valton Krasniqi ishte pjesë e emisionit n’ZOOM. Ai foli edhe për jetën private, përcjell arbresh.info. Pjesë e lumturisë së tij është edhe një vajzë që ai...

LIFESTYLE

TECHNOLOGY

LATEST NEWS

Tregohet nëse do të garojë për kryetar të LDK’së

Deputeti i LDK’së Ramiz Kelmendi thotë të mos ketë menduar që t’i hyjë garës për të parin e kësaj partie.Duke folur në emisionin ‘DPT...

Hashim Thaçi në vitin 1990 ka shprehur dëshirën për të punuar sigurim i Rugovës

Ish shefi i protokollit dhe truproja i presidentit Ibrahim Rugova, Adnan Merovci, ka thënë se Hashim Thaçi kishte shprehur dëshirën për t’u bërë pjesë...

Nis falsifikimi i certifikatës së veteranit

Pos mashtrimit me listat e veteranëve, ka nisur edhe një formë tjetër e keqpërdorimit me këtë status. Janë disa raste, të falsifikimit të certifikatës...

STAY CONNECTED

0FansLike
0FollowersFollow
22,124SubscribersSubscribe
- Advertisement -

POPULAR ARTICLES

Uindi Haxhia ‘ndez’ rrjetin me foto gjysmë e zhveshur

Uindi Haxhia e cila është dhe motra e këngëtares Enca është e njohur për fotot provokative që ajo hedh në llogarinë e saj në...

Pasi Hashim Thaçi nuk e mori në varkë, Ganimete Musliu e ngushëllon Sami Lushtakun

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi vizitoi ditën e djeshme veriun e Kosovës. Madje Thaçi ka lundruar edhe në Liqenin e Ujmanit.Është pikërisht ish-kryetari i...

Mërgim Mavraj kapet “mat” me bukuroshen nga Prishtina (Foto)

Pasi e tradhtoi 35 herë të dashurën gjermane, futbollisti i Kombëtares kapet mat me këngëtaren shqiptare. Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj i befasoi të...

LATEST REVIEWS

Pacolli kërkon lirimin e Albin Kurtit, ja çfarë thotë për të

Zëvendëskryeministri i Kosovës njëherit ministër i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, ka kërkuar që të lirohet nga burgu deputeti i Vetëvendosjes, Albin Kurti. Pacolli në...