Arta dhe Kejvina, sa provokative më këto foto

Modelja dhe aktorja kosovare Arta Elezaj nuk ka të ndalur së postuari fotografi me Kejvina Kthellën

Kohëve të fundit ato janë shoqe të pandashme.

Bëhet fjalë për Arta Elezajn e cila edhe sonte ka gjetur kohë për të postuar dy fotografi ku shihet tepër e afërt me bukuroshen shqiptare Kejvina Kthella.

Pavarësisht se kjo e fundit u shfaq sot me një fotografi me një djalosh që besohet se është i dashuri i saj, në fotot me Artën të dy vajzat paraqiten shumë të afërta, gjë që ka nxitur thashethemet që bukuroshet mund të jenë biseksuale, derisa të dyja po e vazhdojnë qëndrimin në Dubai.