Befason me veshjen, në këtë gjendje ka shkuar Njomza në punë

Njomza Martinaj po vazhdon të jetë shumë e përfolur në publik e në media.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.Sot ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës, ku duket me një stil mjaftë interesant të veshjes./ORAinfo/