Big Mama “ndezë flakë” rrjetin me foton e fundit, duket më joshëse se kurrë

=Big Mama, tani është shëndrruar në një femër shumë joshëse.Ajo vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara në mediat rozë e rrjetet sociale.

Ajo, dita-ditës po shkon duke u bërë një femër atraktive dhe joshëse. Këtë e dëshmon më së miri fotografia e saj e fundit e postuar në llogarinë Instagram.

Në xhinse e në një bluzë të kuqe, afër një pishine prezantuesja duket më seksi se kurrë.