Edhe Engji ka bërë tatuazh, ja në cilën pjesë të trupit

Engjëllusha Salihu është këngëtarja shumë e njohur kosoare.U bë e njohur fillimisht si vajza e Shyhrete Behlulit, mirëpo, famën e madhe po e arrinë vetë pasi mori profesionin e nënës, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë e angazhuar me këngë të reja, mbrëmje e koncerte dhe krahas kësaj shfaqet shpeshherë edhe në intervista.

E së fundi ajo ka qenë e ftuar t’u përgjigjet 25 pyetjeve në një emision dhe në të Engji ka treguar se ka një tatuazh por që nuk do të mund ta tregonte para kamerave se ku./ORAinfo/