Marina Vjollca shfaqet tejet “përvëluese” nga Miami (Foto)

Marina Vjollca bashkë me bashkëshortin e saj, Getin po kalojnë disa ditë pushimi. E imazhi i fundit i publikuar nga Marina vjen nga qyteti bregdetar amerikan, Miami ku duket “përvëluese” ashtu sikurse edhe moti atje.

Marina shfaqet e veshur me bluzën e shkurtë të kuqe dhe pantallonat e shkurtë, ku tregon se është në formë shumë të mirë trupore.

Ndryshe, Marina dhe Geti janë martuar verën e kaluar dhe dasma e tyre u komentua goxha shumë.