Andrra tregon se si të dukeni një nuse si princeshë

Andrra Destani është bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar, Sinan Hoxhës.

Ata kanë një djalë të quajtur Ansi dhe gjithmonë shfaqen si një familje shumë e lumtur. Andrra tashmë është shumë e njohur për publikun dhe bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar disa pamje në të cilat tregon disa nga fustanat e saj të nusërisë.