Leonita publikon foton më të çuditshme bashkë me Granitin (Foto)

Leonita Xhaka është nusja e lojtarit tashmë të njohur në botë, Granit Xhakës.Po aq e njohur dhe e dashur për publikun është edhe Leonita.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën ka kapur vetëm këmbët dhe duart e tyre.

Si gjithmonë ata janë shfaqur shumë të dashuruar.