Vesa Luma del nga frizerka, shikoni në çfarë gjendje ka përfundura! (Foto)

Vesa Luma, është ndër zërat më të mirë të skenës sonë. Ajo tash e një kohë është në lidhje me reperin shqiptar Big Basta, të cilët edhe kanë një djalë së bashku.

Vesa është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme dhe shumica prej tyre janë postime të djalit te saj.

E sot ka publikuar një foto të sapodal nga frizerka. Kaq bukur është rregulluar ajo.