Nënë e bijë shkëlqejnë në dasmë, kaq bukur janë rregulluar gruaja dhe vajza e Sinanit (Foto)

Sinan Vllasaliu është ndër kënëgëtarët më të dashur për publikun. Këngët e tij vazhdojnë të mbetën hite.

Ai është mjaftë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktive është edhe gruaja e tij, e cila së fundmi ka publikuar një foto në të cilën shihet me vajzën e saj. Nënë e bijë po shkëlqejnë me këtë pamje.