Çka ka ndodhur me të? Nuk do ta besoni sa shumë është shëndoshur Vesa Luma (Foto)

Vesa Luma, është ndër zërat më të mirë të skenës sonë. Ajo tash e një kohë është në lidhje me reperin shqiptar Big Basta, të cilët edhe kanë një djalë së bashku.

Vesa është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme dhe shumica prej tyre janë postime të djalit te saj.

E sot ajo ka publikuar një foto të vetën me njërin nga efektet e Snapit. Në këtë foto Vesa duket se është shëndoshur shumë.