Nuk do ta njihni, shikoni si dukej Arilena Ara kur ishte fëmijë (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare feston sot ditën e lindjes.
Edhe pse vetëm 20 vjeç Arilena Ara ka mundur të fitojë zemrat e një publiku të gjerë jo vetëm në Shqipëri por dhe përtej kufijve të vendit.

Arilena sot ka marrë surpriza nga miqtë e saj emocionet e të cilave nuk i ka kursyer për fansat. Gjithashtu këngëtarja e hitit ‘Nëntori’ ka treguar një foto kur ka qenë e vogël.

Duket po aq e bukur dhe në postimin e saj, por nëse nuk do na e tregonte se ishte ajo, pak kush mund ta njihte vogëlushen në foto.