Andrra vesh një fustan që do t’iu lë gojëhapur, më i bukuri që e keni parë (Foto)

Andrra Destani po vazhdon të reklamojë fustanet e saj. Gruaja e Sinan Hoxhës vazhdimisht po pozon për t’u bërë modele e butikut të saj.

U bë e famshme në krah të burrit të saj dhe tani po përfiton edhe financiarisht.

Ajo së fundi na ka prezantuar një fustan të bukur e me shumë stil, ndër më të bukurit që keni parë.