Ariana e Ermalit poston foton më të bukur ndonjëherë, duhet ta shihni (Foto)

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Ajo tashmë është bërë shumë e njohur dhe e dashur për publikun, natyrisht fal burrit dhe vjehrrit të saj.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bëjnë postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një foto shumë të ëmbël të vajzës së saj.