Pasi që ia uroi ditëlindjen, Baby G ka dy fjalë për Getinjon

Përmes rrjeteve sociale të shumtë ishin ata që ia uruan ditëlindjen reperit, e ai që bie në sy është edhe mesazhi i Baby G-së që siç thuhej ata nuk flisnin ndërmjet vete, shkruan lajmi net.

Pas kësaj, ajo po ashtu kishte publikuar edhe një fotografi tjetër gjersa thotë dy fjalë për reperin. “Nuk ma ndien,Kënga ime e parë, e kam ndryshuar lojën me G-në, Monster i bën të gjitha vajzat e ‘këqija’”, ka shkruar ajo.

Në bazë të kësaj lë të kuptohet që dyshja kanë raporte të mira ende me njëri-tjetrin dhe që nuk i kanë shkëputur marrëdhëniet.