Enca “tregon” mënyrën më të mirë për të studiuar në sezon provimesh! (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhia është gjithnjë në qendër të vëmendjes sa i përket publikimeve të saj në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka “treguar” sesi mund të studiohet në kohën e sezonit të provimeve.

Ajo shfaqet brenda në pishinë me një libër në dorë dhe krahas kësaj foto ka shkruar: “Tu studiu per provimet like…” – Fëmijët e 2018,”-përfundon këngëtarja.

Nuk dihet se kur këngëtarja do të publikojë prodhimit e saj të ri muzikor pas klipit “Dua”.